Кресло Richman Атлант Пластик Рич М-1 (Tilt) Флай 2230 + 2207

7 086 ₴
- Готово к отправке
- Код: R00000047953
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефония, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комфортне та стильне крісло Richman Атлант Пластик Річ призначене для домашнього кабінету або офісу, забезпечуючи правильну поставу та зменшуючи навантаження на м'язи та хребет. Його спинка з вигнутою формою та інтегрованою підтримкою спини та впопереку забезпечує ергономічність. Крісло має високу міцність до 120 кг і може бути обтягнуте екошкірою або тканиною, що ідеально підійде для будь-якого інтер'єру. Також воно оснащене зручними пластиковими підлокітниками та гумовими роликами для безшумного переміщення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richman |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1220 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1140 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в верхньому положенні: | 700 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 620 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 540 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 460 мм |
| Высота подлокотников | 260 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 500 мм |
| Габарити упаковки: | 950 x 650 x 700 мм |
| Глибина виробу: | 580 мм |
| Довжина підлокітників: | 400 мм |
| Колеса | Прогумовані |
| Комплектація виробу: | Атлант Пластик Річ |
| Крестовина | Пластикова |
| Мoдель | Атлант |
| Матеріал оббивки: | Екошкіра Флай |
| Механизм качания | Посилений M-1 (Tilt) |
| Об'єм упаковки: | 0,43 м3 |
| Подлокотники | Пластикові із м'якими накладками |
| Цвет обивки | Флай 2230 + 2207 |
| Ширина изделия | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 086 ₴

