Недороге геймерське крісло з бічними підтримками TOKYO ANYFIX ECO екокожа Чорно-сірий
вверхвниз
-13%
13 днів
6 894 ₴
5 994 ₴
- Готово до відправки
- Код: Tokyo_ANYF_ECO_30
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Недороге геймерське крісло з контрастними вставками та бічною підтримкою TOKYO ANYFIX ECO в екошкірі.
Токіо ANYFIX з контрастними вставками з екошкіри це сучасне комп'ютерне крісло, в якому Ви не втомитеся навіть при тривалій роботі за столом. У цього крісла зручна спинка та сидіння, їх форма, що нагадує стиль автомобільного крісла, забезпечує комфорт та відмінну бічну підтримку. Вбудований зручний підголівник дозволить шиї відпочити під час гри чи релаксу.
Основні характеристики:
- ергономічні сидіння та спинка з контрастними вставками та оздоблювальною стрічкою
- зручна поперекова та бокова підтримка, комфортний підголовник з декоративним вирізом
- TOKYO ANYFIX виконується тільки в еко-шкірі, в його дизайні, зазвичай, використовують 2 кольори екошкіри
- надійна пластикова хрестовина з ребрами жорсткості та стандартні пластикові ролики
- механізм вільного гойдання ANYFIX з регулюванням сили відхилення та фіксацією у кількох положеннях
- регулювання висоти сидіння за допомогою пневмопідйомника (навантаження за вагою до 125 кг)
- можливе замовлення цієї моделі з механізмом Tilt
Ціни на всі додаткові опції можна уточнити у наших менеджерів або подивитися в прайсах.
Подивитися фото і ціни на всі варіанти директорських крісел можна в розділі нашого інтернет-магазину крісла для керівників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 125 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Кольори | Чорно-сірий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 112 см |
| Глибина крісла | 66 см |
| Ширина крісла | 68 см |
| Комплектація | |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Хрестовина | поліамід |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітники | пластикові нерегульовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 994 ₴





