Невеликий передпокій із дзеркалом БЕЛА Дуб сонома/Білий ф-ка DOROS 100х40х210h (44900410)
вверхвниз

5 613 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44900410
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невеликий передпокій із дзеркалом БЕЛА Дуб сонома/Білий від українського виробника фабрика DOROS - вдалий варіант для маленьких домашніх коридорів або офісних приміщень.
Чому варто купити?
Невеликі розміри передпокою, всього 100 см, роблять БЕЛА придатною для використання в приміщеннях з обмеженим простором, а продумане наповнення дозволяє раціонально використовувати цей простір. Адже у складі передпокою БЕЛА Дуб сонома/Білий є дзеркало, вішалка для одягу, поличка для головних уборів, тумба взуттєва і навіть невелика висувна шухлядка.
Основні характеристики меблів для передпокою Бела Дуб сонома/Білий (44900410):
- Габаритні розміри: 100х40х210h cм
- Корпус і фасад виробу виготовлено з ламінованої ДСП товщиною 16 мм.
- Колір ЛДСП - корпус дуб сонома та фасади - білий гладкий
- Комплектується невеликим дзеркалом
- Крайка зовнішніх деталей, шухляди та поличок - 0.5 мм
- Передпокій спроектовано таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну і стійку конструкцію.
- Країна походження фурнітури — Україна
- Ручки — пластик
- Напрямні шухляди - роликові
- Всі вироби проходять перевірку на міцність і довговічність
- Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 2100 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 613 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в плоскі картонні упаковки. Упаковка складається з: - 3-х шарового картону - ДВП по периметру, що захищає боки упаковок - Порожні місця заповнені пінопластом При доставці Новою Поштою коробки відправляються в обрешетуванні.








