Сучасний письмовий стіл із стелажем LEGA 14 ФЛЕШ-НІКА 1502*500*1450h нимфея альба - сонома трюфель
вверхвниз

3 277 ₴
- Готово до відправки
- Код: стол LEGA 14 альба-трюфел
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний письмовий стіл із стелажем LEGA 14 у кольорі німфея альба - cонома трюфель фабрика ФЛЕШ-НІКА 1502*500*1450h.
LEGA 14 — зручний письмовий стіл для школярів та студентів. Модель має відкритий місткий стелаж і може служити і звичайним письмовим столом для дітей, і столом для роботи з компьютером чи ноутбуком.
Столик виготовляють як у стандартному варіанті (дивись фото), так і в дзеркальному.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ стола LEGA 14:
- можна замовити у кольорах: Німфея альба, Дуб Сонома, Дуб Сонома трюфель, Вільха гірська темна, Бук Баварія світлий, Кашемір, Сіра лава, Дуб грація білий та Дуб апалачі. Для кольорів бетон та графіт ціна вища на 8%.
- матеріал - якісна ламінована ДСП вітчизнного виробництва «Swiss Krono» 16мм, Екологічна безпека клас Е1 (дозволено використовувати у виробництві дитячих меблів, торгового обладнання та ін.)
- фурнітура виробу - "DC", "Linken".
- крайка стільниці - протиударна, ПВХ, товщиною 1 мм; крайка корпуса - протиударна, ПВХ, товщиною 0,5 мм;
- виріб має схему монтажу, стіл упаковано у гофрокартон
. Під час вибору робочого столу в нашому інтернет-магазині варто звернути увагу на чудовий асортимент сучасних комп'ютерних крісел і зручних дитячих крісел.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба, Дуб трюфель |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритные размеры стола | |
| Висота | 1450 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1502 мм |
| Размеры столешницы | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Основні | |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тип столу | прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 277 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковано в плоскі картонні упаковки. Упаковка складається з: - 3-шарового картону - ДВП по периметру для захисту боків упаковки - порожнечі заповнено пінопластом При надсиланні Нова Пошта додає обрешетування (вимога Нової пошти=платна послуга).









