Письмовий стіл на металевому каркасі в стилі лофт СПЛ-1 фабрика ФЛЕШ-НІКА 800*600*750h різні кольори
вверхвниз

3 175 ₴
- Готово до відправки
- Код: стол СПЛ-1/800
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл на чорному металевому каркасі в стилі лофт СПЛ-1 фабрика ФЛЕШ-НІКА 70-80-90-100*60*75h у кольорі німфея альба, дуб сонома та сонома трюфель.
СПЛ-1 — невеликий учнівський стіл у сучасному стилі для школярів та студентів. Завдяки своїй надійній конструкції він може слугувати і звичайним письмовим столом для дітей, і столом для роботи з ноутбуком.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ стола СПЛ-1:
- можна замовити у кольорах: Німфея альба, Дуб Сонома, Дуб Сонома трюфель, Вільха гірська темна, Бук Баварія світлий, Кашемір, Сіра лава, Дуб грація білий та Дуб апалачі. Для кольорів бетон та графіт ціна вища на 8%.
- розміри стола у мм: 700-800-900-1000*600*750h
- матеріал - якісна ламінована ДСП вітчизнного виробництва «Swiss Krono» 16мм, Екологічна безпека клас Е1 (дозволено використовувати у виробництві дитячих меблів, торгового обладнання та ін.)
- фурнітура виробу - "DC", "Linken".
- крайка стільниці - протиударна, ПВХ, товщиною 1 мм; крайка корпуса - протиударна, ПВХ, товщиною 0,5 мм;
- металеві опори в чорному кольорі 25*25*1,5 мм
- виріб має схему монтажу, стіл упаковано у гофрокартон
. Під час вибору робочого столу в нашому інтернет-магазині варто звернути увагу на прекрасний асортимент сучасних комп'ютерних крісел і зручних дитячих крісел.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Тип столу | прямий |
| Товщина | 16 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома Трюфель, Дуб сонома, Німфеа альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 175 ₴
- Спосіб упаковки: Мебель в плоских картонных упаковках. Упаковка состоит из: - 3-х шаровой картон - ДВП по периметру для защиты сторон упаковки - пустоты заполнены пенопластом При отправке Новая Почта дополнительно добавляет обрешетку (платная услуга).










