Тумба для ванної кімнати, туалету БОРА (250x330x920h) Білий ф-ка Гамма-стиль
вверхвниз

1 422 ₴
- Готово до відправки
- Код: тумба Бора_Гама
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба для ванної кімнати, туалету БОРА (250x330x920h) Білий - популярна модель від українського виробника ф-ка Гамма-стиль.
Зручна тумба БОРА має невеликі габарити, що дозволяє розташувати її в будь-якому санвузлі біля унітазу.
В комплекті 1 тримач для паперу. Тримач паперу легко знімається для заміни рулонів.
Всередині тумби 3 полиці для миючих засобів чи запасу туалетного папіру. Верхня частина також використовується як полиця, наприклад для освіжувача повітря тощо.
Основні характеристики тумби для санвузла БОРА:
- Колір: Білий; ДСП: 16 мм
- Крайка: пластик 0,5 мм;
- Ручка: кругла (хром);
- Тримач папіру: з’ємний металевий (хром);
- Опора-ніжки: пластик;
- Меблі доставляють у зібраному вигляді.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamma Style |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 422 ₴


