Тумба для ванної кімнати, туалету ЦИКЛОН (200x180x820h) Білий Гамма стиль
вверхвниз

1 440 ₴
- Готово до відправки
- Код: тумба Циклон
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба для ванної кімнати, туалету ЦИКЛОН (200x180x820h) Білий - популярна модель від українського виробника ф-ка Гамма-стиль.
Зручна тумба ЦИКЛОН має невеликі габарити, що дозволяє розташувати її в будь-якому санвузлі біля унітазу.
В комплекті 2 тримачі для паперу з втулкою та паперу без втулки. Тримач паперу легко знімається для заміни рулонів.
Всередині тумби 2 полиці для миючих засобів, запасу туалетного паперу. Верхня частина також використовується як полиця, наприклад для освіжувача повітря тощо.
Основні характеристики тумби для санвузла ЦИКЛОН:
- Колір: Білий; ДСП: 16 мм
- Крайка: пластик 0,5 мм;
- Ручка: кругла (хром);
- Тримачі паперу: 2 тримачі з’ємні металеві (хром);
- Ручка: кругла (хром);
- Опора-ніжки: пластик;
- Двері можна ставити на ліву або праву сторону.
- Меблі доставляють у зібраному вигляді.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamma Style |
| Країна виробник | Україна |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип відкривання дверки | універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴





