Білий кухонний комплект СНІДАНОК 4 табурета та розкладний стіл (900x600-1200x750) ф-ка Гама-стиль
вверхвниз

5 244 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗАВТРАК комплект бел.
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Білий кухонний комплект СНІДАНОК, що складається з 4 табуретів та розкладного столу, від вітчизняного виробника ф-ки Гамма-стиль - чудове рішення для домашнього використання.
Стіл із комплекту СНІДАНОК обладнано меблевими петлями для простого розкладання стільниці. Це недорогий та компактний кухонний набір для дому, який займає зовсім небагато місця!
Характеристики комплекту для кухні СНІДАНОК Білий:
- Склад кухонного набору: 1 розкладний стіл та 4 табурети
- Розмір столу в складеному вигляді: ширина 900 мм, глибина 600 мм, висота 750 мм;
- Розмір столу у розкладеному вигляді: ширина 1200 мм, глибина 900 мм, висота 750 мм;
- Розмір табуретки: ширина 320 мм; глибина 320 мм; висота 450 мм;
- Колір: Білий;
- Матеріал: ламінована ДСП 16 мм;
- Крайка: пластик 0,5 мм;
Недорогий комплект на кухню СНІДАНОК постачається таким чином: стіл у частково зібраному вигляді, залишається прикрутити ніжки, а табуретки відвантажуються повністю розібраними. У комплекті йде фурнітура для збирання та схема виробу.
Термін постачання від 2 до 10 робочих днів залежно від наявності на складі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamma Style |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Табурет | 4 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри табурета | |
| Висота сидіння табурета | 450 мм |
| Глибина табурета | 320 мм |
| Ширина табурета | 320 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки табурета | ДСП ламінована |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 244 ₴




