Розкладний прямокутний кухонний стіл СНІДАНОК Дуб сонома (900x600-1200x750h) ф-ка Гама-стиль
вверхвниз

2 778 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗАВТРАК-Гама сонома
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладний прямокутний кухонний стіл СНІДАНОК дуб cонома від вітчизняного виробника ф-ки Гамма-стиль розумне рішення для домашнього використання.
Стіл СНІДАНОК обладнаний меблевими петлями для простого розкладання стільниці. Це недорогий та компактний стіл для дому, який займає зовсім небагато місця!
Характеристики столу для кухні СНІДАНОК сонома:
- Розмір у складеному вигляді: ширина 900 мм, глибина 600 мм, висота 750 мм;
- Розмір столу у розкладеному вигляді: ширина 1200 мм, глибина 900 мм, висота 750 мм;
- Колір: Дуб Сонома;
- Матеріал: ламінована ДСП 16 мм;
- Крайка: пластик 0,5 мм;
Стіл на кухню СНІДАНОК постачається у частково зібраному вигляді, залишається прикрутити ніжки.
Термін поставки від 2 до 10 робочих днів в залежності від наявності на складі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamma Style |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 22 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 778 ₴





