Білий кухонний розсувний стіл СЛАЙД (1100-1575x700x750h) ф-ка Гама-стиль
вверхвниз

3 294 ₴
- Готово до відправки
- Код: СЛАЙД-Гама бел.
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Білий кухонний розсувний стіл СЛАЙД (1100x700x750h) від вітчизняного виробника ф-ки Гамма-стиль - розумне рішення для домашнього використання.
Стіл СЛАЙД обладнано розсувним механізмом на телескопічних направляючих високого ступеня надійності, що дозволяє за необхідності збільшити розмір стільниці за допомогою додаткової вставки до 1.5 м. Тут встановлено фіксатор стільниці, що запобігає випадковому розсуванню стільниці під час використання столу.
Зручний та компактний стіл для дому, що займає зовсім мало місця!
Характеристики розсувного стола для кухні СЛАЙД:
- Розмір в складеному вигляді: 1100х700х750;
- Розмір в розкладеному вигляді: 1575х700х750;
- Колір: Білий;
- Матеріал: ламінована ДСП 16 мм;
- Крайка: пластик 0,5 мм;
- Напрямні: телескопічні;
- Механізм фіксації стільниці.
Стіл-слайдер постачається у частково зібраному вигляді, залишається прикрутити ніжки. У комплекті фурнітура для складання та схема виробу. Термін поставки від 2 до 10 робочих днів в залежності від наявності на складі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamma Style |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | стіл розсувний |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 26 кг |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1557 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 294 ₴





