Дитяче дерев'яне ліжко КАРИНА Горіх темний 70х190 см з бортиками та ящиками ф-ка Mebigrand (DMBG-2519)

9 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: DMBG-2519
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
Дитяче ліжко КАРИНА Горіх темний 70х190 см з бортиками та ящиками - гарні меблі для дітей від українського виробника Mebigrand.
Ліжко односпальне дитяче Mebigrand КАРИНА Горіх темний 70х190 - ідеальне рішення для організації простору у дитячій кімнаті. Виготовлена із соснового дерев'яного масиву, ліжко забезпечує надійність та довговічність використання.
Основа ліжка виконана з ламелей, що забезпечує правильну підтримку матраца та комфортний сон. Для покриття використані високоякісні фарби та лаки, що забезпечують безпеку та екологічну чистоту.
Ліжко для дітей КАРИНА Горіх темний випускається з габаритами: Ширина (см): 76. Довжина (см): 198. Висота (см): 80.
Комплектація: Переднє знімне коротке захисне огородження. Комплект ящиків.
Ціни на всі моделі від українського виробника ліжок Mebigrand вказані без урахування вартості матраців. Оптимальну модель односпального матраца можна знайти та замовити в цих розділах: пружинні ортопедичні матраци та безпружинні ортопедичні матраци.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mebigrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 70х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Дно ліжечка | Ортопедичні ламелі |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 198 см |
| Глибина дитячого ліжка | 76 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 80 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Захисний бортик | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000055771 |
| Доставка Meest | 1020 грн. |
| Наявність висувної шухлядки | Так |
- Ціна: 9 425 ₴






