Дитяче дерев'яне ліжко БОСТОН Айворі (S0505Y30R) 90х200 см ф-ка Mebigrand (DMBG-2559)

7 468 ₴
- Готово до відправки
- Код: DMBG-2559
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
Дитяче дерев'яне ліжко БОСТОН Айворі (S0505Y30R) 90х200 см - гарні меблі для дітей від українського виробника Mebigrand.
Ліжко односпальне дитяче Mebigrand БОСТОН Айворі 90х200 - ідеальне рішення для організації простору у дитячій кімнаті. Виготовлене із соснового дерев'яного масиву, ліжко забезпечує надійність та довговічність використання.
Основа односпального ліжка виконана з ламелей, що забезпечує правильну підтримку матраца та комфортний сон. Для покриття використані високоякісні фарби та лаки, що забезпечують безпеку та екологічну чистоту.
Ліжко для дітей БОСТОН Айворі (DMBG-2559) випускається з такими габаритами:
Ширина (см): 100.
Довжина (см): 212.
Висота (см): 80.
Розмір спального місця (см): 90х200
Ціни на всі моделі від українського виробника ліжок Mebigrand вказані без урахування вартості матраців. Оптимальну модель односпального матраца можна знайти та замовити в цих розділах: пружинні ортопедичні матраци та безпружинні ортопедичні матраци.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mebigrand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Основа | Ламелі |
| Порода дерева | Сосна |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 212 см |
| Ширина ліжка | 100 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Айворі |
| Артикул | 00000055811 |
| Доставка Meest | 596 грн. |
| Комплектація ортопедичною основою | Так |
- Ціна: 7 468 ₴




