Дитяче дерев'яне ліжко ЧИКАГО ЛІТЛ Горіх темний 80х190 см із заднім бортиком та ящиками ф-ка Mebigrand (DMBG-2609)

9 924 ₴
- Готово до відправки
- Код: DMBG-2609
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
Дитяче дерев'яне ліжко ЧИКАГО ЛІТЛ Горіх темний 80х190 см із заднім бортиком та ящиками - гарні меблі для дітей від українського виробника Mebigrand.
Ліжко односпальне дитяче Mebigrand ЧИКАГО ЛІТЛ Горіх темний 80х190 см із заднім бортиком та 2 ящиками - ідеальне рішення для організації простору у дитячій кімнаті. Виготовлене із соснового дерев'яного масиву, ліжко забезпечує надійність та довговічність використання.
Основа ліжка виконана з ламелей, що забезпечує правильну підтримку матраца та комфортний сон. Для покриття використані високоякісні фарби та лаки, що забезпечують безпеку та екологічну чистоту.
Ліжко для дітей ЧИКАГО ЛІТЛ Горіх темний випускається з габаритами:
Ширина (см): 88.
Довжина (см): 199.
Висота (см): 90.
Розмір спального місця (см): 80*190.
Комплектація: Заднє захисне огородження. Комплект ящиків (2 шт.).
Ціни на всі моделі від українського виробника ліжок Mebigrand вказані без урахування вартості матраців. Оптимальну модель односпального матраца можна знайти та замовити в цих розділах: пружинні ортопедичні матраци та безпружинні ортопедичні матраци.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mebigrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Підстава спального місця | Ортопедичні ламелі |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 199 см |
| Глибина дитячого ліжка | 88 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 90 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Захисний бортик | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000055861 |
| Доставка Meest | 540 грн. |
| Наявність висувної шухлядки | Так |
- Ціна: 9 924 ₴





