Стіл письмовий поворотний з полицями ДЖЕКО 1200 Дуб сонома ф-ка М-ЗОН (MZN-031032) 1200*500*766h
вверхвниз

3 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: MZN-031032
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Cтіл письмовий поворотний з полицями ДЖЕКО 1200 Дуб сонома від української фабрики М-ЗОН - чудове недороге рішення для дому або для офісу.
Відкрийте для себе письмовий стіл М-ЗОН Джеко 1200 Дуб сонома , який поєднує в собі елегантність та функціональність. Його сучасний дизайн в кольорі сонома ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, створюючи затишну атмосферу для роботи чи навчання. Завдяки своїй конструкції та поворотному механізму, цей стіл дозволяє перетворювати його з компактного на великий, з прямого на кутовий і за рахунок цього ефективно організувати робоче місце для навчання, роботи або творчості.
ЧОМУ ВАРТО КУПИТИ?
- Стіл виготовлено з якісної ламінованої ДСП 16 мм від надійного виробника Swiss Krono, торці оброблені кромкою ПВХ 0,5 мм, що забезпечує довговічність, стійкість до зношування та простоту догляду.
- Ідеально підходить як для офісу, так і для домашнього використання завдяки розмірам та практичному дизайну.
- Висота 76,6 см - оптимальна висота для комфортної роботи за столом
- Ширина від 120 см до 196.4 см - достатньо місця для техніки, документів та канцелярії.
- Глибина 50/118 см - ідеальний баланс між компактністю та функціональністю
- 2 просторі полиці - ефективне використання простору для зберігання
- 12 місяців гарантії - підтвердження якості та надійності меблів
Письмовий поворотний стіл з полицями М-ЗОН Джеко 1200 пропонується у наступних кольорах:
- Антрацит
- Дуб сонома
- Німфея альба
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | М-Зон |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відкритих полиць | 2 шт. |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 766 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 766 мм |
| Глибина столу | 500 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розкладний стіл | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка Meest | 538 грн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 425 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон










