Біла шафа для одягу Flashnika HOLD-16 колір німфея альба 8 дверей 160х38х220h

11 432 ₴
- Готово до відправки
- Код: Flashnika Hold-16
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
Купити онлайн неглибоку восьмистулкову шафу для одягу Flashnika Hold 45 в кольорі німфея альба в інтернет-магазині DUETMEBLI можна легко, зробивши замовлення з будь-якої точки в Україні.
Чому варто купити:
Ці місткі гардеробні шафи від українського виробника ФЛЕШ-НІКА можуть використовуватися самостійно або у складі стінок шаф для одягу. в спальні, дитячій або передпокої, до того ж вони чудово гармонують із комодами того ж виробника..
Завдяки своїм розмірам (160 см), наповненню, наявності багатьох поличок та 2-х відділень із штангами платяні шафи HOLD-16 підходять для зберігання верхнього одягу, постільної білизни та різних дрібних речей, а для невеликих та вузьких приміщень вони будуть просто незамінні, адже їх глибина лише 38 см.

Основні характеристики шафи для одягу 1.6 м Flashnika HOLD-16:
- можна замовити в кольорах: Німфея альба, що є на складі, та в кольорах, які йдуть на замовлення у виробництво: корпус лише Німфея альба, а фасади: Німфея альба, Дуб Сонома, Дуб Сонома трюфель, Вільха гірська темна, Бук Баварія світлий, Кашемір, Сіра лава, Дуб грація білий та Дуб апалачі. Для кольорів бетон та графіт ціна вища на 8%.
- матеріал - якісна ламінована ДСП вітчизнного виробництва «Swiss Krono» 16мм, Екологічна безпека клас Е1 (дозволено використовувати у виробництві дитячих меблів, торгового обладнання та ін.)
- фурнітура виробу - "DC", "Linken".
- крайка на торцях - протиударна, ПВХ, товщиною 1 та 0,5 мм;
- опори шафи 70 мм регульовані, приховані за цоколем
- виріб постачається в рзібраному вигляді в упаковці з гофрокартону, має схему монтажу
- Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flash Nika Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Німфея Альба |
| Кількість стулок (дверей) | 8 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Ширина шафи | 1600 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 15 |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 11 432 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковано в плоскі картонні упаковки. Упаковка складається з: - 3-шарового картону - ДВП по периметру для захисту боків упаковки - порожнечі заповнено пінопластом При надсиланні Нова Пошта додає обрешетування (вимога Нової пошти=платна послуга).









