Розсувний письмовий стіл-тумба ДОЛІН Дуб крафт білий ф-ка Неман 463-1400*502*720h
вверхвниз

5 004 ₴
- Немає в наявності
- Код: 638202
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Особливості | Виїзна тумба |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 502 мм |
| Висота | 720 мм |
| Вага | 34 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП, метал |
| Комплектація | |
| Коліщата | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розкладний стіл | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 463 мм |
| Висота столу | 720 мм |
| Глибина столу | 502 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 004 ₴





