Письмовий стіл-трансформер на чорному металевому каркасі МОБІЛ дуб сонома ф-ка НЕМАН 920*500*750h

2 071 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4949160
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
Письмовий стіл-трансформер на чорному металевому каркасі МОБІЛ дуб сонома 920 мм в стилі лофт - практичне і стильне рішення для вашого офісу, будинку або дачі.
Подивіться відео про цей письмовий стіл-трансформер на металевому каркасі:
Модель чудово впишеться в сучасний мінімалістичний інтер'єр і стиль лофт, що так популярні сьогодні.
Стіл Мобіл має стильний зовнішній вигляд і надійну конструкцію, що в разі потреби перетворює модель із повноцінного робочого столу на пласку конструкцію, що займає мінімум місця.
Основа столу виготовлена з високоякісного металу, пофарбованого порошковою фарбою. Порошкове покриття надійно захищає метал від впливу вологи, подряпин і легких ударів.
Два кольори каркасу: "чорний" та "білий".
Стіл укомплектовано стільницею із ДСП, покритої захисною меламіновою плівкою, що вирізняється високою міцністю, торці захищені крайкою ПВХ 0.45 мм.
Чому варто купити:
- Міцна стільниця із якісної ламінованої ДСП, кілька варіантів кольорів: дуб крафт золотий, дуб крафт білий, антрацит, білий.
• Відповідає всім вимогам щодо безпеки матеріалів відповідно до законодавства.
• Легке складання/розбирання та догляд (матеріали необхідні для складання та схема монтажу входять до комплектації)
• Відмінно підходить для офісу, будинку, дачі, кухні, студії, зали, спальні, балкона, холу, коридору.
Основні характеристики столу-трансформеру Мобіл крафт золотий 920 на чорному металевому каркасі:
Тип: письмовий/офісний
Форма: прямокутний
Ширина: 92 см
Глибина: 50 см
Висота: 75 см
Товщина стільниці - 16 мм
Матеріал стільниці: ламінована ДСП, на торцях кромка ПВХ 0.45 мм
Каркас/ноги: метал (20х20х1.2 мм), пофарбований порошковою фарбою
Вага – 14 кг
До такого столу конче необхідне зручне робоче крісло, його можна вибрати в цьому розділі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 920 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 14 кг |
| Размеры столешницы | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Материал изготовления | |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб сонома/Чорний |
- Ціна: 2 071 ₴





