Крісло Richman Аризона Хром M-1 (Tilt) Чорний
вверхвниз

8 178 ₴
- Готово до відправки
- Код: IM0000039
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Richman Аризона елегантна та сучасна модель зі стильним дизайном, яке відмінно впишеться в інтер’єр будь-якої робочої зони будь це офіс чи ваша кімната. Це крісло з оригінальним дизайном стане чудовою прикрасою вашого інтер’єру.
Зручне м’яке сидіння з правильно сформованим рельєфом та висока спинка ергономічної форми дозволять комфортно працювати, також забезпечить необхідне розслаблення, знімає навантаження із хребта.
Оббивка крісла виконана у якісній екошкірі.
Підлокітники виготовлені з високоякісного пластику, обладнані великими м’якими накладками, що дозволяє зручно спертися на них у будь-якому положенні та комфортно розмістити руки під час відпочинку.
Міцна хрестовина зі щільного хромованого металу товщиною 1,4 мм оснащена обгумованими роликами, що дозволяє безшумно та безпечно пересувати крісло по різних поверхнях, не боячись їх пошкодити
Зауважте, що крісло постачається в розібраному вигляді. У комплект постачання входить усе необхідне для збірки, яка не займає багато часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 17 кг |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1130 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1060 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 590 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 660 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 490 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 420 мм |
| Висота підлокітників | 250 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 530 мм |
| Габарити упаковки: | 750 x 330 x 580 мм |
| Глибина виробу: | 540 мм |
| Довжина підлокітників: | 390 мм |
| Колеса | Прогумовані |
| Комплектація виробу: | Аризона Хром |
| Хрестовина | Хромована, посилена металева |
| Мoдель | Аризона |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник |
| Механізм гойдання | Посилений M-1 (Tilt) |
| Об'єм упаковки: | 0,14 м3 |
| Підлокітники | Хромовані, металеві із м'якими накладками |
| Колір оббивки | Чорний |
| Ширина вироби | 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 178 ₴





