Односпальне дерев'яне ліжко БАРСЕЛОНА Б5 Горіх темний + Аляска 97 90х200 см ф-ка Mebigrand (DMBG-1131)
вверхвниз

9 443 ₴
- Готово до відправки
- Код: DMBG-1131
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Односпальне дерев'яне ліжко БАРСЕЛОНА Б5 Горіх темний 90х200 см (DMBG-1131) Mebigrand - це вдале поєднання натурального дерева, стильного дизайну та м'якої текстильної оббивки. Завдяки елегантному кольору горіх темний у поєднанні з тканиною Аляска 97, ліжко органічно пасує до інтер'єру сучасної спальні, підліткової або гостьової кімнати.
Чому варто купити:
Каркас ліжка виготовлений із міцної сосни, а м'яке узголів'я забезпечує додатковий комфорт під час відпочинку.
Односпальне ліжко Барселона має стандартний розмір спального місця 90х200 см, що ідеально підходить для однієї людини.
Основа з дерев'яних ламелей забезпечує надійну підтримку матраца та довговічну експлуатацію без потреби у додаткових конструктивних елементах.
Характеристики ліжка БАРСЕЛОНА Б5 Горіх темний 90х200:
- тип ліжка - односпальне
- матеріал виробу: сосна
- матеріал оббивки: тканина Аляска 97
- основа під матрац - ортопедичні ламелі
- габаритні розміри ліжка (мм): 2080х1050х1100h
- розміри спального місця (см): 90*200
Ціни на всі моделі від українського виробника ліжок Mebigrand вказані без урахування вартості матраців. Оптимальну модель односпального матраца можна знайти та замовити в цих розділах: пружинні ортопедичні матраци та безпружинні ортопедичні матраци.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mebigrand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 90х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Основа | Ламелі |
| Порода дерева | Сосна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 105 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000054351 |
| Доставка Meest | 799 грн. |
| Комплектація ортопедичною основою | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 443 ₴





