Двоспальне дерев'яне ліжко ЛОНДОН ДК Горіх світлий + Аляска 23 140х200 см ф-ка Mebigrand (DMBG-1461)

11 552 ₴
- Готово до відправки
- Код: DMBG-1461
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
Двоспальне дерев'яне ліжко ЛОНДОН ДК Горіх світлий 140х200 см (DMBG-1161) Mebigrand - це вдале поєднання натурального дерева, стильного дизайну та м'якої текстильної оббивки.
Чому варто купити:
Завдяки елегантному дизайну та використанню якісних матеріалів, це ліжко стане справжньою окрасою вашої спальні. Світлий горіховий відтінок у поєднанні з бежевою тканинною Аляска створює атмосферу затишку та спокою та допомагає розслабитись після важкого дня.
Розмір 140х200 см ідеально підходить для комфортного сну двох людей, а продумана конструкція забезпечує надійність та довговічність.
Основні характеристики дерев'яного ліжка ЛОНДОН ДК Горіх світлий + Аляска 23
- тип ліжка - двоспальне
- матеріал виробу: сосна
- на узголів'ї м'яка обивка з тканини Аляска 23
- основа під матрац - ортопедичні ламелі
- габаритні розміри ліжка (мм): 2130х1470х1000h
- розміри спального місця (см): 140*200
- колір - горіх світлий, покриття - лак
Ціни на всі моделі від українського виробника ліжок Mebigrand вказані без урахування вартості матраців. Оптимальну модель двоспального матраца можна знайти та замовити в цих розділах: пружинні ортопедичні матраци та безпружинні ортопедичні матраци.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mebigrand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх світлий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Основа | Ламелі |
| Порода дерева | Сосна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 213 см |
| Ширина ліжка | 147 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 100 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000054680 |
| Доставка Meest | 970 грн. |
| Комплектація ортопедичною основою | Так |
- Ціна: 11 552 ₴





