Невелика полиця для взуття в передпокій 600-700*250*800h фабрика Фенікс дуб сонома 700

1 389 ₴
- Під замовлення
- Код: полка ТО-70 сонома Феникс
Відправка з 07 червня 2026- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
Невелику полицю для взуття в передпокій від українського виробника Фенікс вигідно придбати онлайн в інтернет - магазині DUETMEBLI, зробивши замовлення в Києві чи з будь-якої області України.
Компактна недорога взуттєва поличка шириною 60 або 70 см із трьома взуттєвими відсіками чудово підійде для невеликих коридорів. Внутрішнє рішення тумби дозволить зручно розмістити взуття різного плану: і чоботи, і дрібні босоніжки або шльопанці.
Розміри виробу: 600/700*250*800h мм.
Як і у всіх обувниць від виробника Фенікс колірне рішення може бути у декількох варіантах:
- дуб сонома
- дуб крафт золотий
- венге
- білий
Для взуттєвої полички Фенікс дуб сонома використано якісні сучасні матеріали: ламінована ДСП 16 мм українського виробництва із застосуванням на торцях пластикової кромки ПВХ.
Подивитися інші моделі та дізнатися ціни на всі варіанти тумбочок для взуття можна в розділі тумби для взуття нашого інтернет-магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 700 см |
- Ціна: 1 389 ₴




