Невелика полка для взуття у передпокій 600-700*250*800h фабрика Фенікс дуб крафт золотий

1 290 ₴
- Під замовлення
- Код: полка ТО-60 кр.зол Феникс
Відправка з 29 травня 2026- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
Невелику полицю для взуття в передпокій від українського виробника Фенікс вигідно придбати онлайн в інтернет - магазині DUETMEBLI, зробивши замовлення в Києві чи з будь-якої області України.
Компактна недорога взуттєва поличка крафт золотий шириною 60 або 70 см із трьома взуттєвими відсіками чудово підійде для невеликих коридорів. Внутрішнє рішення тумби дозволить зручно розмістити взуття різного плану: і чоботи, і дрібні босоніжки або шльопанці.
Розміри виробу: 600/700*250*800h мм.
Як і у всіх обувниць від виробника Фенікс колірне рішення може бути у декількох варіантах:
- дуб крафт золотий
- дуб сонома
- венге
- білий
Для взуттєвої полички Фенікс дуб крафт золотий використано якісні сучасні матеріали: ламінована ДСП 16 мм українського виробництва із застосуванням на торцях пластикової кромки ПВХ.
Подивитися інші моделі та дізнатися ціни на всі варіанти тумбочок для взуття можна в розділі тумби для взуття нашого інтернет-магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Фенікс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 290 ₴




