Сірий барний стілець з поворотним механізмом ALESUND GREY від Special4You на чорній металевій рамі
вверхвниз

3 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: E7672
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сірий стілець з поворотним механізмом для кухні чи бару ALESUND GREY на чорній металевій рамі це недорогий виріб з м'яким зручним сидінням на стійкому каркасі.
Барний стілець ALESUND GREY можна використовувати біля барної стійки в барі або на кухні. Елегантний стиль стільця прикрасить інтер'єр будь-якого приміщення і буде надійно служити домочадцям і завсідникам барів .
Цей стілець не тільки елегантно виглядає, але і має чудові експлуатаційні характеристики.
Основні характеристики барного стільця ALESUND:
- Матеріал покриття: сидіння і спинка: тканина - AINUO G1072 (100% поліестер)
- Колір: сірий
- Підстава: стійка металева рама, пофарбована в чорний колір, зі спеціальними пластиковими заглушками для захисту підлоги
- Поворотний механізм на 360 градусов
- Гранична навантаження за вагою 120 кг
- Висота стільця: 101 см, висота сидіння: 76 см, висота спинки: 29 см
- Розміри упаковки (на 2 шт): 77,5 х 51,5 х 70 см
Подивитися всі варіанти барних стільців і ціни на них можна в розділі нашого інтернет-магазину стільці для барної стійки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | барний стілець |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Тип | Барний стілець |
| Колір каркасу | Чорний |
| Поворотний механізм | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 555 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1010 мм |
| Вага | 8 кг |
| Висота спинки | 290 мм |
| Висота сидіння стільця | 760 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | поліестерова тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка










