Обідній стілець з поворотним механізмом для віталень та кухонь HAMSTER light green від Special4You світло-зелений
вверхвниз

4 999 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: E7306
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стілець для віталень HAMSTER light green від Special4You в оббивці зі світло-зеленої тканини це зручний і елегантний стілець з поворотним механізмом, який буде чудовою складовою будь-якої вітальні або обідньої чи офісної групи.
Він допоможе вам відчути всі переваги розміщення меблів на вашій кухні, вітальні, кафе чи офісі. Легкий, повний грації ліній та сучасний дизайн – особливості стільця Хемстер. Втілює в собі найкращі якості, які роблять його яскравою складовою будь-якого інтер'єру. HAMSTER light green має ефектний вигляд та характеризується чудовими експлуатаційними якостями.
Основні характеристики:
- Тип: стілець для кухонь, віталень або кафе
- Колір: світло-зелений
- Поворотний механізм 180 градусів з автоматичним поверненням
- Оббивка: сидіння та спинка - тканина OTE SAHARA (100% поліестер)
- База: металеві ніжки з овальної труби 20*40 мм, пофарбовані в чорний колір, із спеціальними пластиковими заглушками для захисту підлоги
- Матеріал корпусу: фанера + метал
- Розміри виробу:
Висота стільця: 88,5 см
Висота сидіння: 50 см
Висота спинки: 44 см
Ширина спинки: низ 49 см, верх 40 см
Ширина сидіння: 59,5 см
Глибина сидіння: 63,5 см - Граничне навантаження за вагою: 120 кг
- Вага (2 штук в 2 уп): нетто 18,4 кг, брутто: 21,7 кг
- Розміри упаковки (2 штук в 1 уп): 61х59,5х61 см, або (2 штук в 2 уп): 54,5х53,5х43 см
Якщо Вам потрібно купити стільці для вітальні, кафе або бару, буде логічно підбирати їх в єдиному стилі зі столами. Це зручно зробити в розділі столи для барів і кафе.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Колір каркасу | Чорний |
| Поворотний механізм | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 595 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 885 мм |
| Вага | 9 кг |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | поліестерова тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴










