Обідній стілець з поворотним механізмом для віталень та кухонь KYOTO white від Special4You білий
вверхвниз

3 199 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: E7603
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стілець для віталень Kyoto white від Special4You в оббивці з білої тканини це зручний і елегантний стілець з поворотним механізмом на чорних металевих ніжках, який є чудовим недорогим рішенням для будь-якої вітальні або обідньої чи офісної групи.
Він допоможе вам відчути всі переваги розміщення меблів на вашій кухні, вітальні, кафе чи офісі. Легкий, повний грації ліній та сучасний дизайн – особливості стільця Кійото. Втілює в собі найкращі якості, які роблять його яскравою складовою будь-якого інтер'єру. Kyoto white має ефектний вигляд та характеризується чудовими експлуатаційними якостями.
Основні характеристики:
- Тип: стілець для кухонь, віталень або кафе
- Колір: білий
- Поворотний механізм 360 градусів (без автоматичного повернення)
- Оббивка: сидіння та спинка - тканина Fabb HOLMS (100% поліестер)
- База: металеві ніжки - квадратна труба 15*30 мм, товщина металу 1,2 мм, пофарбовані в чорний колір, із спеціальними пластиковими заглушками для захисту підлоги
- Матеріал корпусу: фанера + метал
- Розміри виробу:
Висота стільця: 87,5 см
Висота сидіння: 43 см
Висота спинки: 42 см
Ширина спинки: низ 40 см, верх 51,5см
Ширина сидіння: 46 см
Глибина сидіння: 59 см - Граничне навантаження за вагою: 120 кг
- Вага 8,5 кг
- Розміри упаковки: (2 штук в 2 уп): 60 х 57,5 х 48,5 см
Якщо Вам потрібно купити стільці для вітальні, дому або кафе, буде логічно підбирати їх в єдиному стилі зі столами. Це зручно зробити в розділі обідні столи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір оббивки | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Колір каркасу | Чорний |
| Поворотний механізм | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 875 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | поліестерова тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 199 ₴










