Обідній стілець з поворотним механізмом для віталень та кухонь MILANO green от Special4You у зеленій оббивці
вверхвниз

2 899 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: E7610
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стілець для віталень Milano green від Special4You в оббивці з зеленої тканини це зручний і елегантний стілець на чорних металевих ніжках з поворотним механізмом, який буде чудовою складовою будь-якої вітальні або обідньої чи офісної групи.
Він допоможе вам відчути всі переваги розміщення меблів на вашій кухні, вітальні, кафе чи офісі. Легкий, повний грації ліній та сучасний дизайн – особливості стільця Мілано. Втілює в собі найкращі якості, які роблять його яскравою складовою будь-якого інтер'єру. Milano green має ефектний вигляд та характеризується чудовими експлуатаційними якостями.
Основні характеристики:
- Тип: стілець для кухонь, віталень або кафе
- Колір: зелений
- Поворотний механізм 180 градусів з автоматичним поверненням
- Оббивка: сидіння та спинка - тканина Ukerui (100% поліестер)
- База: металеві ніжки 15*30 мм (товщина металлу 1 мм), пофарбовані в чорний колір, із спеціальними пластиковими заглушками для захисту підлоги
- Матеріал корпусу: фанера + метал
- Розміри виробу:
Висота стільця: 91 см
Висота сидіння: 49 см
Висота спинки: 42 см
Ширина спинки знизу: 48 см
Ширина спинки зверху: 38 см
Ширина сидіння: 55 см
Глибина сидіння: 62 см - Граничне навантаження за вагою: 120 кг
- Вага: 8 кг
- Розміри упаковки: (2 штук в 2 уп): 64 × 56 × 49,5 см
Якщо Вам потрібно купити стільці для вітальні, дому або кафе, буде логічно підбирати їх в єдиному стилі зі столами. Це зручно зробити в розділі обідні столи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір оббивки | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Колір каркасу | Чорний |
| Поворотний механізм | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 910 мм |
| Вага | 8 кг |
| Висота спинки | 42 мм |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | поліестерова тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴










