Обідній стілець на чорних металевих ніжках для віталень та кухонь RAVELLO brown від Special4You коричневий

2 899 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: E7627
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
Сучасний стілець для віталень Ravello brown від Special4You в оббивці з коричневої тканини це зручний і елегантний стілець на чорних металевих ніжках, який буде чудовим недорогим рішенням для будь-якої вітальні або обідньої чи офісної групи.
З першого погляду Ravello підкорює витонченими лініями, легкою формою та виразним силуетом. Його універсальний дизайн ідеально впишеться в обідню зону, вітальню або офіс, додаючи інтер’єру динаміки та характеру.
Продумана ергономіка, якісні матеріали та бездоганне оздоблення забезпечують комфорт навіть під час тривалого використання. Ravello — це гармонія форми й функціональності, яка підкреслює ваш смак і увагу до деталей.
Переваги моделі: зручна посадка для щоденного використання, сучасний універсальний дизайн, ідеально підходить для будь-яких просторів — від кухні до офісу, міцні матеріали та надійна конструкція.
Основні характеристики:
- Тип: стілець для кухонь, віталень або кафе
- Колір: коричневий
- Оббивка: сидіння та спинка - тканина Ukerui (100% поліестер)
- База: металеві ніжки диаметром 32 мм, товщина металу 1,2 мм, пофарбовані в чорний колір, із пластиковими заглушками для захисту підлоги
- Матеріал корпусу: фанера + метал
- Розміри виробу:
Висота стільця: 91 см
Висота сидіння: 48 см
Висота спинки: 43 см
Ширина спинки знизу: 48,5 см
Ширина спинки зверху: 39 см
Ширина сидіння: 55,5 см
Внутрішня ширина сидіння: 40 см
Глибина сидіння: 62 см
Внутрішня глибина сидіння: 46,5 см
Максимальне навантаження: 120 кг
Вага нетто: 5,9 кг
Розміри упаковки (4 штуки в упаковці): 84,5 × 74 × 57 см
Якщо Вам потрібно купити стільці для вітальні, дому або кафе, буде логічно підбирати їх в єдиному стилі зі столами. Це зручно зробити в розділі обідні столи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 555 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 910 мм |
| Вага | 6 кг |
| Висота спинки | 430 мм |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | поліестерова тканина |
- Ціна: 2 899 ₴





