Обідній стілець з поворотним механізмом для віталень та кухонь SHADOW light grey от Special4You у світло-сірій оббивці
вверхвниз

3 899 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: E7665
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стілець для віталень SHADOW light grey від Special4You в оббивці з світло-сірої тканини це зручний і елегантний стілець на чорних металевих ніжках з поворотним механізмом, який буде чудовим вибором для будь-якої вітальні або обідньої чи офісної групи.
Він допоможе вам відчути всі переваги розміщення меблів на вашій кухні, вітальні, кафе чи офісі. Легкий, повний грації ліній та сучасний дизайн – особливості стільця Шедоу. Втілює в собі найкращі якості, які роблять його яскравою складовою будь-якого інтер'єру. SHADOW light grey має ефектний вигляд та характеризується надійними експлуатаційними якостями.
Основні характеристики:
- Тип: стілець для кухонь, віталень або кафе
- Колір: світло-сірий
- Поворотний механізм 180 градусів з автоматичним поверненням
- Оббивка: сидіння та спинка - тканина Elastron-FUSION (100% поліестер)
- База: металеві ніжки 15*30 мм (товщина металлу 1,2 мм), пофарбовані в чорний колір, із спеціальними пластиковими заглушками для захисту підлоги
- Матеріал корпусу: фанера + метал + піна
- Розміри виробу:
Висота стільця: 87 см
Висота сидіння: 49,5 см.
Висота спинки: 46 см
Ширина спинки талія: 51 см.
Ширина спинки зверху: 39 см.
Ширина всередині сидіння + підлокітники: 60 см
Ширина всередині сидіння: 44,5 см (у найширшій частині) 51 см
Глибина сидіння всередині: 44 см.
Глибина сидіння + товщина спинки: 60 см
Граничне навантаження: 120 кг
Вага нетто: 8,3 кг, брутто (за 2шт): 19,9 кг
Розміри упаковки спинок (на 2 крісла): 64,5 х 55,5 х 62 см
Розміри пакування ніг (на 2 крісла): 52,5 х 53 х 42,5 см.
Якщо Вам потрібно купити стільці для вітальні, дому або кафе, буде логічно підбирати їх в єдиному стилі зі столами. Це зручно зробити в розділі обідні столи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Колір каркасу | Чорний |
| Поворотний механізм | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 910 мм |
| Вага | 8 кг |
| Висота спинки | 42 мм |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | поліестерова тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 899 ₴





