Обідній стілець на металевих ніжках для віталень та кухонь TURIN blue від Special4You білий
вверхвниз

2 199 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: E7559
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стілець для віталень TURIN blue від Special4You в оббивці з синьої тканини це зручний і елегантний стілець на чорних металевих ніжках, який буде чудовим недорогим рішенням для будь-якої вітальні або обідньої чи офісної групи.
Він допоможе вам відчути всі переваги розміщення меблів на вашій кухні, вітальні, кафе чи офісі. Легкий, повний грації ліній та сучасний дизайн – особливості стільця Турін. Втілює в собі найкращі якості, які роблять його яскравою складовою будь-якого інтер'єру. TURIN blue має ефектний вигляд та характеризується надійними експлуатаційними якостями.
Основні характеристики:
- Тип: стілець для кухонь, віталень або кафе
- Колір: синій
- Оббивка: сидіння та спинка - тканина Elastron-URBAN (100% поліестер)
- База: металеві ніжки диаметром 28 мм, товщина металу 1,2 мм, пофарбовані в чорний колір, із пластиковими заглушками для захисту підлоги
- Матеріал корпусу: фанера + метал
- Розміри виробу:
Висота стільця: 83,5 см
Висота сидіння: 50 см
Висота спинки: 36 см
Ширина спинки: 49,5 см
Ширина спинки зверху: 35 см
Ширина сидіння: 54 см
Ширина сидіння всередині: 44 см
Глибина сидіння: 55,5 см
Глибина сидіння усередині: 45,5 см
Гранична вага: 120 кг
Вага нетто: 4,7 кг, брутто: 12,3 кг
Розміри упаковки (2 штук в уп): 58 х 53,5 х 62 см
Якщо Вам потрібно купити стільці для вітальні, дому або кафе, буде логічно підбирати їх в єдиному стилі зі столами. Це зручно зробити в розділі обідні столи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір оббивки | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Тип меблів | стілець обідній |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 835 мм |
| Вага | 6 кг |
| Висота спинки | 360 мм |
| Висота сидіння стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | поліестерова тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴





