Кухонний стіл-книжка на чорних металевих опорах ЗУСТРІЧ фаєрвуд (1500x800x730h) ф-ка Гамма-стиль
вверхвниз

3 912 ₴
- Готово до відправки
- Код: Зустріч-Гама фаєрвуд
+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний кухонний стіл-книжка ЗУСТРІЧ у кольорі фаєрвуд (1500x800x730h) від української фабрики Гама-стиль буде незамінним домашнім помічником.
Подивіться відео про цей стіл-книжка:
Стіл-книжка на чорних металевих опорах ЗУСТРІЧ це економія Вашого домашнього простору!
Конструкція столу дозволяє трансформувати його в кухонний стіл при розкладанні однієї половини столу та в обідній при повному розкладанні.
Характеристики столу-трансфрмера ЗУСТРІЧ фаєрвуд:
- Матеріал: ламінована ДСП 18 мм;
- Колір: фаєрвуд + чорний;
- Крайка: пластик 0,5 мм;
- Металеві опори: 710х60 мм (чорні);
- Розмір у складеному вигляді: (Ш * Г * В): 190*800*730h мм;
- Розмір у розкладеному вигляді: (Ш * Г * В): 1500*800*730h мм.
Стіл книжка на чорних металевих ногах ЗУСТРІЧ постачається в зібраному вигляді - розпакуй і користуйся.
Термін доставки від 2 до 10 робочих днів залежно від наявності складі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamma Style |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Фаєрвуд |
| Колір каркасу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Тип меблів | Стіл книжка |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 29 кг |
| Висота столу | 730 мм |
| Довжина столу | 1500 мм |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 912 ₴







