Тридверна шафа для одягу з шухлядами ТОРН сосна натті 3Д/3Ш (штанга) 135х51.6х200h (44900481) ф-ка Doros
вверхвниз
Новинка

10 794 ₴
- Під замовлення
- Код: 44900481
Відправка з 28 травня 2026+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити онлайн тристулкову шафу для одягу з шухлядами ТОРН 3Д/3Ш (штанга) у кольорі сосна натті в інтернет-магазині DUETMEBLI можна легко, зробивши замовлення з будь-якої точки в Україні.
Чому варто купити:
Ці місткі гардеробні шафи Торн від українського виробника DOROS можуть використовуватися самостійно або у складі стінок шаф для одягу. в спальні, дитячій або передпокої, тому що вони чудово гармонують із етажерками, комодами та столами цього ж виробника.
Завдяки своїм розмірам (ширина 135 см), наповненню та наявності 3-х висувних шухлядок, відділення із штангою та 5 полиць для білизни, шафи Торн будуть незамінні для зберігання верхнього одягу, постільної білизни та різних дрібних речей. Якщо ж потрібна плательна шафа з іншими розмірами чи наповненням, то обирайте іншу модель із лінійки шаф Торн .
Основні характеристики шафи для одягу ТОРН сосна натті 3Д/3Ш (штанга) :
- Корпус і фасад виробу виготовлено з ламінованої ДСП товщиною 16 мм.
- Кромка зовнішніх деталей та поличок - 0.5 мм.
- Шафи спроектовані таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну і стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність
- Країна походження фурнітури - Україна.
- Напрямні в шухлядках - телескопічні
- Ручки – пластик.
- Ніжки пластикові регульовані
- Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сосна Натті |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Глибина шафи | 516 мм |
| Ширина шафи | 1350 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Задня стінка | ДВП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 5 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 794 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в плоскі картонні упаковки. Упаковка складається з: - 3-х шарового картону - ДВП по периметру, що захищає боки упаковок - Порожні місця заповнені пінопластом При доставці меблів Нова Пошта застосовує обрешетування.







