Глибокий комод з 3 шухлядами ТОРН 3Ш сосна натті 90х51.6х80h (41510155) ф-ка Doros
вверхвниз
Новинка

4 280 ₴
- Під замовлення
- Код: 41510155
Відправка з 27 травня 2026+380 (97) 915-23-68
Kyevstar (телефонія, WhatsApp)
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити онлайн глибокий комод з 3 шухлядами ТОРН 3Ш у кольорі сосна натті в інтернет-магазині DUETMEBLI можна легко, зробивши замовлення з будь-якої точки в Україні.
Чому варто купити:
Ці місткі зручні комоди Торн від українського виробника DOROS можуть використовуватися самостійно або у складі меблів у спальні, дитячій кімнаті або передпокої, тому що вони чудово гармонують із етажерками, комодами та столами цього ж виробника.
Завдяки своїм розмірам (ширина 90 см), наповненню та наявності 3-х великих висувних шухлядок, комоди Торн будуть незамінні для зберігання дрібного одягу, постільної білизни, іграшок та інших хатніх речей. Якщо ж потрібен комод з іншими розмірами чи наповненням, то обирайте свою модель із лінійки комодів Торн.
Основні характеристики великого комоду з 3 шухлядами ТОРН 3Ш сосна натті:
- Корпус і фасад виробу виготовлено з ламінованої ДСП товщиною 16 мм.
- Кромка зовнішніх деталей - 0.5 мм.
- Країна походження фурнітури - Україна.
- Напрямні в шухлядках - телескопічні
- Ручки – пластик.
- Ніжки пластикові регульовані
- Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Сосна Натті |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Вага | 47 кг |
| Висота комода | 80 см |
| Глибина комода | 51.6 см |
| Ширина комода | 90 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 280 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в плоскі картонні упаковки. Упаковка складається з: - 3-х шарового картону - ДВП по периметру, що захищає боки упаковок - Порожні місця заповнені пінопластом При доставці меблів Нова Пошта застосовує обрешетування.








