Глибокий комод для білизни з 3 дверима ТОРН 3Д білий 135х51.6х80h (41510169) ф-ка Doros

4 488 ₴
- Готово до відправки
- Код: 41510169
- +380 (50) 386-11-54Vodafone
- +380 (93) 702-39-66Life (Viber, Telegram)
Купити онлайн глибокий комод для білизни з 3 дверима ТОРН 3Д у білому кольорі в інтернет-магазині DUETMEBLI можна легко, зробивши замовлення з будь-якої точки в Україні.
Чому варто купити:
Ці місткі зручні комоди Торн від українського виробника DOROS можуть використовуватися самостійно або у складі меблів у спальні, дитячій кімнаті або передпокої, тому що вони чудово гармонують із етажерками, шафами та столами цього ж виробника.
Завдяки своїм розмірам (ширина 135 см), наповненню та наявності 2-х відділень з полицями для білизни, комоди Торн будуть незамінні для зберігання дрібного одягу, постільної білизни, іграшок та інших хатніх речей. Якщо ж потрібен комод з іншими розмірами чи наповненням, то обирайте свою модель із лінійки комодів Торн.
Основні характеристики великого білого комоду з 3 дверима ТОРН 3Д:
- Корпус і фасад виробу виготовлено з ламінованої ДСП товщиною 16 мм.
- Кромка зовнішніх деталей та поличок - 0.5 мм.
- Країна походження фурнітури - Україна.
- Ручки – пластик.
- Ніжки пластикові регульовані
- Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій по товару.
Ще більше фото красивих зручних комодів та ціни на них можна подивитися на нашому сайті в каталозі КОМОДИ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Вага | 47 кг |
| Висота комода | 80 см |
| Глибина комода | 51.6 см |
| Ширина комода | 135 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 488 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі упаковані в плоскі картонні упаковки. Упаковка складається з: - 3-х шарового картону - ДВП по периметру, що захищає боки упаковок - Порожні місця заповнені пінопластом При доставці меблів Нова Пошта застосовує обрешетування.







